Företagstjänst i Åmål AB

Vi har bytt namn till Företagstjänst i Åmål AB

 

  

Om oss

Vi brinner för ekonomi och att bistå våra kunder så att de kan fokusera på att göra det de gör bäst - driva företag.

Vi bistår företagare med bland annat rådgivning, lönehantering, utbildning, redovisning, bokslut och deklaration mm. Vi skräddarsyr en lösning som passar dig bäst utifrån behov och önskemål.

Kom gärna förbi vårt kontor, slå oss en signal eller skicka ett mail så berättar vi mer om vad vi kan göra för dig!

 

Ledorden för företagets verksamhet

Familjär service - Tillgänglighet- Kompetens

 

Vi som arbetar på Företagstjänst

Ann-Britt HolmströmIngrid HulthénMikaela Holmström
RedovisningskonsultAuktoriserad redovisningskonsultRedovisningskonsult
Tel: 0532 - 176 94Tel: 0532 - 176 93Tel: 0532 - 176 96
ann-britt@foretagstjanst.nuingrid@foretagstjanst.numikaela@foretagstjanst.nu

 

 Marie Johansson Hans Littorin                                                        
 Redovisningskonsult Redovisningskonsult 
 Tel: 0532-176 97 Tel: 0532-176 95 
 marie@foretagstjanst.nu hans@foretagstjanst.nu 

 

 Semesterstängt

Kontoret har semesterstängt v 29-32. Vid akuta ärenden under semesterperioden, maila gärna din redovisningskonsult eller lämna meddelande på telefonsvararen då denna lyssnas av regelbundet. Vi hjälper dig så snart vi kan!

 

 

Areal

Grundarna till Företagstjänst Eriksson & Bäckström AB fortsätter som rådgivare och konsulter till Företagstjänst i Åmål AB. 

Vi har från 1 oktober 2014 flyttat ned till nedre plan i samma byggnad, där Areal fortsättningsvis kommer att bedriva sin verksamhet. Ingången är på baksidan från "Vänernsidan". Parkering finns längs med Marin & Fritids lokaler.

Areal tillhandahåller tjänster såsom mäkleri och fastighetsförvaltning mm.

 

 

Söker du information om en fastighet eller önskar boka tid för visning eller liknande, vänligen kontakta Lars på tel: 070-573 66 95


 

 

Vi som arbetar på Areal

Lars Bäckström

Tage ErikssonBritt-Marie Hellman Bäckström
 Registrerad mäklare Auktoriserad redovisningskonsult Tel: 0532 - 076 91
 Auktoriserad redovisningskonsult Tel: 0532 - 176 92 britt-marie@foretagstjanst.nu
 Tel: 0532 - 176 90 tage@foretagstjanst.nu 
 lars@foretagstjanst.nu