Covid-19

 Med anledning av spridningen av Covid-19 rekommenderar vi att ni kontaktar oss via mail eller telefon i första hand.

Vi vill minimera antalet kundbesök för både våra kunder och vår personals säkerhet.

Självklart stannar både vår personal och ni  hemma vid minsta symtom.

  


Om oss

Vi brinner för ekonomi och att bistå våra kunder så att de kan fokusera på att göra det de gör bäst - driva företag.

Vi bistår företagare med bland annat rådgivning, lönehantering, utbildning, redovisning, bokslut och deklaration mm. Vi skräddarsyr en lösning som passar dig bäst utifrån behov och önskemål.

Kom gärna förbi vårt kontor, slå oss en signal eller skicka ett mail så berättar vi mer om vad vi kan göra för dig!

 

Ledorden för företagets verksamhet

God service - Tillgänglighet- Kompetens

 

 Julstängt 23 dec 2020 - 4 jan 2021


Vi som arbetar på Företagstjänst

Ann-Britt HolmströmMikaela Holmström
Redovisningskonsult Redovisningskonsult                                                               
Tel: 0532 - 176 94Tel: 0532 - 176 96
ann-britt@foretagstjanst.numikaela@foretagstjanst.nu

 

 Anna-Karin Johansson Emmy Holmström
 Auktoriserad redovisningskonsult Redovisningsassistent 
 Tel: 0532-176 97 Tel: 070-1015 703 
 anna-karin@foretagstjanst.nu    emmy@foretagstjanst.nu 

 

 



Areal


Vi finns på nedre plan i samma byggnad. Ingången är på baksidan från "Vänernsidan". Parkering finns längs med Marin & Fritids lokaler.

Areal tillhandahåller tjänster såsom mäkleri och fastighetsförvaltning för skog- och jordbruksfastigheter mm.

 

 

Söker du information om en fastighet eller önskar boka tid för visning eller liknande, vänligen kontakta Lars på tel: 070-573 66 95 eller Hans på tel: 070-601 86 05


  Julstängt 23 dec 2020 - 7 jan 2021

 

Vi som arbetar på Areal

Lars Bäckström

Tage ErikssonHans Littorin
 Registrerad mäklare Auktoriserad redovisningskonsult

Registrerad mäklare

 Auktoriserad redovisningskonsult Tel: 0532 - 176 92Civilekonom
 Tel: 0532 - 176 90 tage@foretagstjanst.nuTel: 070-601 86 05
 lars@foretagstjanst.nu
   hans.littorin@areal.se